dzisiaj jest: 18 marca 2019. imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
wersja polska 
A+ A-
Urząd Miasta i Gminy
w Kunowie
tel. +48 (41) 26-13-174
urzad@kunow.pl
urzadkunow@wp.pl

e - świętokrzyskie

Elektroniczny urząd gminy

Dzięki realizacji  projektu „E-świętokrzyskie-Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej Jednostek Samorządu Terytorialnego” każdy objęty projektem urząd gminy lub powiatu stanie się nowoczesnym urzędem w pełni odpowiadającym kierunkom rozwoju e-administracji w Polsce i Europie.
Dotyczy to także Urzędu Miasta i Gminy w Kunowie.

Projekt „e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST” jest kontynuacją i rozszerzeniem projektu „e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej” zrealizowanego przez województwo świętokrzyskie i 13 partnerów z województwa świętokrzyskiego ze środków ZPORR. Obecny projekt jest realizowany wspólnie ze 106 Partnerami – jednostkami samorządu terytorialnego z województwa świętokrzyskiego (gminy i powiaty).

Celem nadrzędnym projektu „e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST” jest podniesienie bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych w jednostkach samorządowych a także stworzenie nowoczesnego systemu wspomagającego zarządzanie tymi jednostkami wraz z elektronicznym systemem obiegu dokumentów dla jednostek samorządu terytorialnego w całym województwie świętokrzyskim.

Dzięki realizacji tego projektu każdy urząd gminy czy powiatu stanie się nowoczesnym urzędem w pełni odpowiadającym kierunkom rozwoju e-administracji w Polsce i Europie.

Jednocześnie trzeba powiedzieć, że założenia projektu w pełni odpowiadają zmianom wprowadzanym przez ustawę o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne, a więc umożliwi samorządom województwa świętokrzyskiego pełną realizację zadań wynikających z tej ustawy.

Projekt jest finansowany ze środków EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 - 2013.

W ramach ww. projektu w Urzędzie Miasta i Gminy w Kunowie realizowane będą:
- budowa sieci LAN – część aktywna (urządzenia aktywne do sieci LAN);
- podniesienie bezpieczeństwa - szafy ognioodporne;
- dostawa sprzętu komputerowego;
- dostawa i wdrożenie systemów obiegu dokumentów.

<<   Marzec   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
                1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
MAPA SERWISU
STATYSTYKA